![«My favourite fruits and berries»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/My-favourite-fruits-and-berries-4.jpg)
Навчання англійської мови у гуртку «Казкова англійська»
( на базі ЗДО №2. №24, керівник Панченко І.С.) – це цікаво і весело. На занятті « My favourite fruits and berries» діти вчились розповідати про улюблений фрукт за допомогою конструкції «I like…», відгадували загадки, згадували вже вивчені віршики, грали в ігри…Саме через гру дошкільнята закріплювали вже набуті знання та здобували нові.
Граючись, малята навчаються і розвиваються.
![«My favourite fruits and berries»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/My-favourite-fruits-and-berries-6-768x1024.jpg)
![«My favourite fruits and berries»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/My-favourite-fruits-and-berries-2.jpg)
![«My favourite fruits and berries»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/My-favourite-fruits-and-berries-1.jpg)
![«My favourite fruits and berries»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/My-favourite-fruits-and-berries-3-1024x768.jpg)
![«My favourite fruits and berries»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/My-favourite-fruits-and-berries-4.jpg)
![«My favourite fruits and berries»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/My-favourite-fruits-and-berries-5-768x1024.jpg)