![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/5-2.jpg)
А доброта як сонце на світанні –
Освітлює і зігріває все.
Вихованці гуртка «Щасливі діти» (керівник Аліна Аханкіна) приєдналися до святкування Всесвітнього дня доброти та долучились до челлендж-естафети «Моя доброта від щирого серця». Діти розповідали про добрі справи, які вони зробили, кому допомогли, пригадували та називали добрі слова. Кожен вихованець з любов’ю створив символічне «серце» та подарував його рідним та друзям.
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/collage1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-2.jpg)