![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/1568640711_5435425234324-1.jpg)
28 червня 2022 року в онлайн-форматі відбулися «Молодіжні дебати – 2022». Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти та науки України спільно із ГО «Дебати заради змін» провели онлайн-дискусію до Дня Конституції України.
Учасниками дебатів виступили представники Всеукраїнської мережі лідерів учнівського самоврядування з різних областей України. До заходу долучилася й лідерська спільнота Донеччини. Євгенія Порфіленко, голова комітету інформаційного забезпечення обласної ради лідерів учнівського самоврядування, спробувала свої сили в інтелектуальному змаганні на тему: «ЦП вважає, що голосувати на референдумі про зміну в Конституції України повинні мати право виключно люди із вищою освітою».
Під час дебатів юні учасники вчилися дискутувати, уважно слухати, з розумінням ставитися до протилежної позиції, а також критично мислити та відстоювати свою позицію за допомогою аргументів. Судді під час гри звертали увагу на імпровізацію, ораторську майстерність, використання часу, а головне, як результат, оцінювалася злагоджена командна гра, а не окремий спікер.
Герої сьогоднішніх дебатів отримали чудовий досвід цивілізованого, аргументованого та дипломатичного дискутування.
З детальною інформацією щодо перебігу заходу ви можете ознайомитися за посиланням:
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-1-1024x722.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-1-1024x722.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-1-683x1024.png)