![Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Краків – місто королів»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Mizhnarodniy-konkurs-festival-mistectv-Krakiv-–-misto-koroliv-3-1024x768.jpg)
З 31 жовтня по 02 листопада 2019 року вихованці «Зразкового художнього колективу» хореографічної студії «Фо степ» (керівник Хіміон Т.П.) взяли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв «Краків – місто королів», який відбувся у Польщі (м. Краків).
![Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Краків – місто королів»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Mizhnarodniy-konkurs-festival-mistectv-Krakiv-–-misto-koroliv-2-1024x768.jpg)
![Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Краків – місто королів»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Mizhnarodniy-konkurs-festival-mistectv-Krakiv-–-misto-koroliv-1-1024x768.jpg)
Учасниці хореографічного колективу гідно представили нашу країну, здобувши перемогу. Дівчата разом із тренером були нагороджені дипломами І ступеня у номінації «Контемпорарі-денс». Пишаємося досягненнями вихованців та щиро бажаємо подальших творчих успіхів!
![Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Краків – місто королів»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/Mizhnarodniy-konkurs-festival-mistectv-Krakiv-–-misto-koroliv-3-1024x768.jpg)