Міжнародний день захисту дітей 2018

День захисту дітей 2018

1 червня 2018 року Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості було проведено свято до Міжнародного дня захисту дітей. Захід відбувся на базі оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» міста Святогірська.

День захисту дітей 2018

Всі присутні мали змогу на мить перетворитися на пекарів та разом створити кулінарний шедевр – мафін справжнього щасливого дитинства, що складається з гучного сміху, неймовірної радості, цікавих казок, яскравих мрій та фантазій, міцного здоров’я, смачних солодощів та захоплюючих пригод.

День захисту дітей 2018

Окрасою заходу були виступи кращих дитячих художніх колективів Донецької області. Перед початком заходу на малечу чекали яскраві ігрові майданчики, де вони мали змогу цікаво та активно провести дозвілля. Було організовано фотозони для присутніх свята та роботу творчих локацій таких як : «DDG», «Музичний спринт», «Природно-заповідний фонд Донеччини», «Галявина пригод», «На крилах до мрії» та «Ігросвіт».

День захисту дітей 2018

На святі відбулося урочисте нагородження директором департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надією Володимирівною Оксенчук переможців обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій дошкільного віку «Дерзай, малюк». На всіх дітей чекали цінні подарунки та незабутні враження.

День захисту дітей 2018

Завдяки наполегливій праці юних кухарів наприкінці свята на сцені з’явився величезний кульковий мафін, який під гучні оплески усіх присутніх відпустили у мирне блакитне небо.

День захисту дітей 2018

Яскравим завершенням заходу став святковий феєрверк та фото на пам’ять! За доброю традицією українські військові пригощали усіх бажаючих стравами польової кухні!

День захисту дітей 2018

Шановні діти, мрійте та фантазуйте, нехай кожен ваш день буде яскравим та сповненим неповторних вражень! Міцного здоров’я та відчуття невичерпності фізичних сил! Зі святом!