«Міжнародний день театру»

Міжнародний день театру - інтернаціональне професійне свято всіх працівників театру, що відзначається на планеті щорічно, 27 березня.

Це не просто професійне свято працівників театру: акторів, театральних режисерів – постановників, продюсерів, світлотехніків, звуко-інженерів, суфлерів, музикантів в оркестрі, монтувальників декорацій і навіть білетерів і гардеробників, а це свято мільйонів глядачів, любителів театрального мистецтва.

До цього дня приурочені різноманітні урочисті заходи в «храмах культури», різні театральні фестивалі, премʹєри нових вистав.

Багато чого цікавого про ціннісне ставлення до мистецтва, театральну культуру, служителів храму Мельпомени дізналися вихованці гуртка «Економічне краєзнавство» під час години спілкування «Театральна абетка», яку провела керівник гуртка Л.І. Скорописова.

Вихованці погодилися з тим, що ходити до театру - чи коли людині сумно, чи радісно, чи є у її житті на даний час успіхи або невдачі бажано, бо - театр завжди збалансує її почуття та емоції, допоможе зрозуміти реальність і оцінити себе.