![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634840675135-461x1024.jpg)
Вихованка гуртка «Чарівний олівець» (керівник Варвара Гончарова) Єлизавета Кісленкова брала участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Мій скарб – моя Україна» у номінації «Вишивка» з роботою «Берегиня». Єлизавета отримала грамоту за І місце та медаль, керівник гуртка – подяку за підготовку конкурсантки.
Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо творчих успіхів та нових нагород!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634840675149-461x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/1634840675122-461x1024.jpg)