Мистецька акція на честь міст-Героїв Донецької області «Донеччина UA. Це моє місто»

Війна диким смерчем увірвалася в наше мирне життя, нещадно зруйнувала мальовничі міста і села Донеччини, забрала життя сотень людей, скалічила долі дітей. Найбільше постраждали Маріуполь і Волноваха. Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості ініціює мистецьку акцію на честь міст-Героїв Донецької області «Донеччина UA. Це моє місто».

Ми пам’ятаємо яскраві, незабутні виступи творчих колективів Маріуполя і Волновахи, харизматичних та креативних керівників, талановитих вихованців.    Ми разом з вами, нам нестерпно болить, наша лють за вкрадений мир і щастя дитинства спільна.

В архівах Палацу збереглися відеозаписи виступів творчих колективів Маріуполя і Волновахи. В знак пам’яті і солідарності ми будемо викладати матеріали на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook». Керівників творчих колективів, батьків, дітей Маріуполя і Волновахи просимо доєднатися до мистецької акції, виставляючи відео на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» з хештегом #Донеччина_UA_Це_моє_місто.

Усю освітянську спільноту Донеччини запрошуємо підтримати мистецьку акцію на честь міст-Героїв Донецької області «Донеччина UA. Це моє місто».

#Донеччина­_UA_Це_моє_місто

#Україна_понад_усе #Разом_до_перемоги