![Ми за мир](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Mi-za-mir-1.jpg)
До Міжнародного дня миру 23.09.2020р. керівник гуртка «Барвінок» Лінник Л.Б. провела з дітьми цікаве заняття. Педагог розповіла дітям про Україну, її традиції та героїчне минуле українського народу. Вихованці ознайомилися з картою України, на якій області прикрашені традиційними українськими орнаментами, виготовили паперових голубів та розмістили їх по всій території України, з побажанням Україні мирного неба та щасливого майбутнього.
![Ми за мир](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Mi-za-mir-1.jpg)
![Ми за мир](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Mi-za-mir-2.jpg)
![Ми за мир](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/09/Mi-za-mir-3.jpg)