![Ми відповідальні за тих, кого приручили](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mi-vidpovidalni-za-tikh-kogo-priruchili-2-768x1024.jpg)
Тварина стала вірним другом людини ще в прадавні часи, коли наші пращури змогли приручити диких звірів. І тепер ми не можемо уявити життя без відданих друзів та охоронців людини – котів та собак. В гуртку «Саммодєлькін» (керівник Носов Є.В.) відбулася виховна бесіда про домашніх тварин «Ми відповідальні за тих, кого приручили».
Діти зрозуміли значущість тварин у своєму житті, що вони вимагають до себе дбайливого та доброго ставлення. Тварини будуть вдячні вірністю та прихильністю тільки тому, хто дбає та піклується про них, і ніколи не стануть другом для того, хто хоч раз завдав їм болю та шкоди. А на завершення вихованці виготовили об’ємні іграшки з паперу – котів. Заняття було надзвичайно корисним та продуктивним.
![Ми відповідальні за тих, кого приручили](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mi-vidpovidalni-za-tikh-kogo-priruchili-1-1024x768.jpg)
![Ми відповідальні за тих, кого приручили](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mi-vidpovidalni-za-tikh-kogo-priruchili-2-768x1024.jpg)
![Ми відповідальні за тих, кого приручили](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Mi-vidpovidalni-za-tikh-kogo-priruchili-3-1024x768.jpg)