Ми не байдужі до екологічних проблем!

Ми не байдужі до екологічних проблем

У нашому житті існує багато цікавих і важливих питань. Наприклад стан довкілля. Довкілля – це всі живі та неживі об’єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині. Земля, вода, повітря, флора і фауна – все це довкілля, на стан якого впливає маса чинників – від кинутого на землю недопалка, папірця до величезних сміттєзвалищ і височезних труб промислових комплексів, що отруюють ядучим димом повітря мегаполісів; від убитого заради бивнів слона десь у Центральній Африці до вирубаних декількох гектарів лісу у Закарпатті. Однак, головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність!

Ми не байдужі до екологічних проблем

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня (згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98). Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань. День навколишнього середовища є одним із основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Ми не байдужі до екологічних проблем

Не байдужими до екологічних проблем залишилися і вихованці гуртка «Торське наукове товариство» (керівник гуртка Поух Людмила Йосипівна). Вони прийняли участь у громадському екологічному заході – Еко-толока на березі р. Казенний Торець. Чистому місту Слов’янськ – мчить чиста річка Казенний Торець!

Ми не байдужі до екологічних проблем