«МИ – КОМАНДА!»

«МИ – КОМАНДА!»

Саме з показу відеороликів з такою назвою розпочався 12 грудня обласний збір лідерів учнівського самоврядування. Свою командну роботу презентували лідери Добропілля, Дружківки, Костянтинівки, Сіверська, Слов’янського, Костянтинівського та Покровського районів.

З вітальним словом до лідерів звернулась директор Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості Ольга Канзюба. Координатор обласного учнівського самоврядування Тетяна Соколенко вручила сертифікати учасникам обласних акцій «Небайдуже серце», «Відкрита влада». 

Про участь у роботі Всеукраїнського форуму Національної Ради дітей та молоді доповіла членкиня Ради Катерина Нікітіна. Голова обласної ради лідерів учнівського самоврядування Тимур Луценко звітував про роботу Всеукраїнського форуму лідерів учнівського самоврядування.

З зацікавленість учасники збору дослухались до лекції-презентації Т.М. Соколенко, адже мова йшла про саме актуальне для аудиторії – лідера та його команду. Отримані теоретичні знання були закріплені на тимбілдингу «Я+Я=команда».

Юні лідери Донеччини готові працювати заради змін на краще!

«МИ – КОМАНДА!»
«МИ – КОМАНДА!»
«МИ – КОМАНДА!»
«МИ – КОМАНДА!»
«МИ – КОМАНДА!»
«МИ – КОМАНДА!»
«МИ – КОМАНДА!»