Методичне об’єднання керівників гуртків Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість»

Методичне об’єднання

04 січня 2021 року в ОПДЮТ відбулося методичне об’єднання Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість»: «Навчальна програма як складова освітнього процесу в закладах позашкільної освіти». Відкрила засідання методист Агамер’янц Л. М., яка привітала присутніх із новорічними святами, підвела підсумок роботи за минулий рік та ознайомила з завданнями на новий.

З доповіддю про основні принципи та алгоритм побудови навчальних програм виступила кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач гуманітарно-науково-технічного відділу Гриненко О. М.. Творчий звіт  «Узагальнення досвіду роботи: розробка, виготовлення та використання lapbook на заняттях гуртків різного профілю» представила керівник гуртка «Казкова англійська» Приймак В.А., яка презентувала  модель лепбуку та роз’яснила технологію його створення. Практичний психолог Аханкіна А.О. надала результати проведеного тесту «Визначення творчого потенціалу особистості» та запропонувала літературу для опрацювання.

Після обговорення теоретико-практичних аспектів, керівники гуртків із натхненням розпочали роботу над реалізацією нових планів та задумів.

Методичне об’єднання
Методичне об’єднання
Методичне об’єднання
Методичне об’єднання
Методичне об’єднання
Методичне об’єднання