![Сумочка Квітка](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/Sumochka-Kvitka-5.png)
#Дистанційна_робота #Позашкільна_освіта #ОПДЮТ #залишаймося_вдома
В рамках святкування Всесвітнього Дня Землі Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості пропонує вашій увазі цикл майстер-класів.
Завжди і всюди подарунок, зроблений своїми руками, вважається ексклюзивним і таким, що зберігає частинку душі дарувальника. Такі оригінальні подарунки приємніше дарувати і приємно отримувати. Вибір подарунка – досить приємне заняття. Однак, іноді він може перетворитися у нелегке завдання: задовольнити смаки, бути оригінальним і, врешті-решт, щоб був по кишені. Звичайно, універсальні поради в цьому питанні знайти досить важко, але креативні ідеї та оригінальні рішення завжди знайдуться. Пропонуємо вам майстер-клас по виготовленню сумочки «Квітки» з фетру, яку можна подарувати як окремо, так і разом з подарунком, в якості сувенірної упаковки, від керівника гуртка «Калинка» Донецького ОПДЮТ Ляшової О.С.
![Сумочка Квітка](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/Sumochka-Kvitka-1.png)
![Сумочка Квітка](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/Sumochka-Kvitka-3.png)
![Сумочка Квітка](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/Sumochka-Kvitka-2.png)
![Сумочка Квітка](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/04/Sumochka-Kvitka-4.png)