![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-1.jpg)
В межах Тижня пожежної безпеки, з метою поглиблення знань про причини виникнення пожежі, виховання ціннісного ставлення до людського життя і збереження власного здоров’я, відпрацювання дій під час пожежі, 6 грудня для вихованців хореографічної студії «Фо-степ» (керівник Анастасія Киркач) було проведено брейн-ринг «Марафон юних пожежників». Діти пригадали легенду про Прометея, на розминці продемонстрували відмінні знання про види і наслідки пожеж, разом придумали правила поводження під час пожежі; брали участь у конкурсі пантомім, конкурсі запитань «Ти – мені, я – тобі»
Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Виконуючи їх, ви збережете життя і здоров’я власне та інших людей!
Ми обираємо безпечне дитинство!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/izobrazhenie_viber_2021-11-24_10-38-35-426-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/izobrazhenie_viber_2021-11-24_10-38-34-506-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/izobrazhenie_viber_2021-11-24_10-38-33-189-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/MyCollages-1.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/4.jpg)