![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/ea696f84e3eb4ad6047651d4e85b7987-5_cr.jpg)
Керівника гуртка «Веселка» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості
Селиверстової Г.В.
Для дітей середнього шкільного віку
Кожна країна має свої власні символи, дуже багато їх і в українській державі. Серед рослин символів України знаходиться і соняшник. Ця неймовірно яскрава квітка є знаком сонця, символом родючості, процвітання і благополуччя. Соняшник приносить людям силу та добробут, вважається втіленням сонячної енергії, гарного життя, міцного здоров’я. Він дуже схожий на небесне світило і постійно повертає за ним свою золотаву голову. Більш того ця квітка символізує Батьківщину, де б ми не були, завжди в думках повертаємося до України, тягнемося до неї, як соняшник до сонця. Не дарма ця квітка – символ нашої країни, як і пшеничні лани, соняшникові поля нагадують нам кольори державного прапору – гордості українського народу.
Інструкційна картка
Інструменти та матеріали:
- фоаміран жовтого кольору;
- фетр жовтого кольору;
- клеєвий пістолет, клей;
- ножиці;
- шпилька;
- голка з ниткою жовтого кольору;
- декоративна мотузка коричневого кольору довжиною 20 см;
- простий олівець;
- шаблони деталей соняшника (2 кола діаметром 6 і 4 см., 2 пелюстки довжиною 2х1,5 мм; 1,5х1см.).
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/ea696f84e3eb4ad6047651d4e85b7987-1_cr-1024x663.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/ea696f84e3eb4ad6047651d4e85b7987-2-724x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/ea696f84e3eb4ad6047651d4e85b7987-3-724x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/ea696f84e3eb4ad6047651d4e85b7987-4-724x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/ea696f84e3eb4ad6047651d4e85b7987-5-724x1024.jpg)