«Lider.Don.Ua.»

31 травня 2023 року в онлайн форматі відбувся підсумковий обласний збір лідерів учнівського самоврядування. У цей трагічний час війни з надією на перемогу молодь Донеччини ні на мить не припиняє свою діяльність та доводить, що вони – діти сильної, незламної країни! Бо у них є одне спільне –команда «Lider.Don.Ua.»- лідерська  команда Донецької області – невід’ємна частина нашої батьківщини – України.

Лідерство – це характер, сильний і незламний, це знання, інтуїція, успіх, хист. 40 молодих, талановитих, перспективних лідерів Слов’янська, Краматорська, Білозерська, Добропілля, Бахмуту, Селидового, Іллінівської, Олександрівської та Гродівської ТГ ділилися своїм досвідом лідерства у ході заходу.

Подяками від українського державного центру позашкільної освіти та грамотами Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості був нагороджений лідерський актив Донецької обласної ради лідерів учнівського самоврядування та найактивніші лідери області.

У підсумку Аліна Андреєва, голова комітету з національно-патріотичного виховання Донецької обласної ради лідерів учнівського самоврядування, наголосила, що колектив визначає потенціал, стосунки визначають дух, бачення визначає напрям, а лідерство визначає успіх.

Ставаймо лідерами! Будуймо сьогодення, щоб мати майбутнє!