![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-20_19-19-44-1024x576.jpg)
Зі сходом сонця 29 січня 1918 року на Чернігівщині відбувся бій під Крутами.
Крути стали легендою, символом жертовності та незламності молодого покоління. Вічна слава й пам’ять Героям, які полягли в бою за наше сьогодення та свободу України.
Запрошуємо усіх бажаючих доєднатися до обласної акції-вшанування «Крути. Бій за майбутнє»: з 20 по 29 січня розмістити тематичні роботи (фото, відео, малюнки, поробки, вірші тощо) на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook».
Хештеги для розміщення: #Крути2023 #ПозашкілляДонеччини
Контактна особа: Катерина Колесник (066)-033-44-85
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-20_19-20-06-1024x538.jpg)