Козацькі розваги

гурток «Цікава інформатика»

14 жовтня, світлий день свята Покрови Пречистої Богородиці, яку вважають заступницею і покровителькою українського народу, відзначається ще й українське національне свято – День українського козацтва. Ця традиція підкреслює велике історичне значення козаків у боротьбі за утвердження української державності.

гуртка «Цікава інформатика» та Козацькі розваги

З давніх-давен український народ найголовнішою цінністю в житті вважав здоров’я. А свою силу, винахідливість та кмітливість наші предки виявляли в іграх та забавах, які часто проводилися у традиційні для українців свята. Саме цими рисами були наділені і козаки.

Козацькі розваги

Тож цього святкового дня вихованці гуртка «Цікава інформатика» (керівник гуртка Лісова Надія Георгіївна) Обласного палацу дитячої та юнацької творчості, як справжні нащадки  козаків, теж позмагалися у своїй силі, винахідливості та кмітливості, взявши участь у квесті «Козацькі розваги». Змагання проводились у 8 номінаціях, які поєднали в собі українську історію та сучасність. Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі. А це саме ті чинники, без яких важко будувати могутню, квітучу державу, ім’я якої – Україна.

гурток «Цікава інформатика»-2
гурток «Цікава інформатика»-3