![Кіокушинкай карате](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Kiokushinkay-karate-2-768x1024.jpg)
Кіокушинкай карате система духовного та фізичного вдосконалення, призначена для гармонійного розвитку особистості. На заняттях діти отримують всебічну, загальнофізичну підготовку. У них покращується координація рухів, спритність, робота вестибулярного апарату. Багато уваги на заняттях приділяється гнучкості, розтяжці, а також необхідній силі та витривалості.
Вихованці гуртка «Карате» (керівник гуртка Пересунько Н.П., м. Маріуполь) в умовах змішаного навчання (відповідно до календарно-тематичного планування) відпрацьовують кіхон (ударна техніка для рук).
![Кіокушинкай карате](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Kiokushinkay-karate-4-768x1024.jpg)
![Кіокушинкай карате](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Kiokushinkay-karate-3-768x1024.jpg)
![Кіокушинкай карате](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Kiokushinkay-karate-2-768x1024.jpg)
![Кіокушинкай карате](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/Kiokushinkay-karate-1-768x1024.jpg)