![«Хай щастю дитини не буде кінця»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/KHay-shhastyu-ditini-ne-bude-kincya-5.jpg)
Діти – найцінніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.
До Всесвітнього дня дитини керівник гуртка «Веселинка» Борщ С.В. провела захоплюючу гру-подорож «Хай щастю дитини не буде кінця». Вихованці переглянули відеоролик про права та обов’язки дітей, взяли участь у вікторинах, іграх, розгадуванні загадок, інсценуванні діалогів. В ігровій формі діти розширили знання про навколишній світ, поділилися позитивними емоціями.
![«Хай щастю дитини не буде кінця»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/KHay-shhastyu-ditini-ne-bude-kincya-7.jpg)
![«Хай щастю дитини не буде кінця»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/KHay-shhastyu-ditini-ne-bude-kincya-6.jpg)
![«Хай щастю дитини не буде кінця»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/KHay-shhastyu-ditini-ne-bude-kincya-5.jpg)
![«Хай щастю дитини не буде кінця»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/KHay-shhastyu-ditini-ne-bude-kincya-4.jpg)
![«Хай щастю дитини не буде кінця»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/KHay-shhastyu-ditini-ne-bude-kincya-3.jpg)
![«Хай щастю дитини не буде кінця»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/KHay-shhastyu-ditini-ne-bude-kincya-2-1024x485.jpg)
![«Хай щастю дитини не буде кінця»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/KHay-shhastyu-ditini-ne-bude-kincya-1.jpg)