Хай оживає істина стара: людина починається з добра…

акція доброчинності «Чинити справи милосердя» (2)

Зараз можна побачити навкруги багато горя і біди, але ми повинні жити і сіяти добро в людських  душах, бути милосердними вже сьогодні. Саме це спонукало обласну ради лідерів учнівського самоврядування ініціювати в освітніх закладах Донеччини акцію доброчинності «Чинити справи милосердя». І вже маємо добрі справи.

акція доброчинності «Чинити справи милосердя»

Бахмутський районний центр дитячої та юнацької творчості працює над реалізацією учнівського соціального проекту «Нас єднає добро», до якого активно підключився і волонтерський загін «Орден милосердя»: виготовлено 23 годівнички для птахів, привітали жінок – ветеранів війни зі святом 8 Березня та визначили,  на яку допомогу вони потребують.

годівнички для птахів

Учнівське самоврядування «Білогір» Білокузьминівської ЗОШ І-ІІІ ст. Костянтинівського району провели благодійну акцію «Монетки діткам». Гроші, які зібрали для онкохворих дітей, були перераховані на рахунок благодійного фонду «Таблеточки».

Акція "Монетки діткам"

Учні Ясинуватського району долучились до  Всеукраїнської благодійної акція  «Серце до серця» (збирали кошти для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень, дітей з вадами слуху), провели акцію «Захисти сироту» (відправили до дитячого будинку «Гайок» у м.Краматорську  дитячі іграшки, книжки).

Акція доброчинності

Березень 2018 року відзначився для волонтерського загону «Козаченьки» (Білозерська ЗЗСО І-ІІІ ст.№14) відкриттям масштабного волонтерського проекту «Скарбниця добрих справ»: виявили сім’ї, які опинилися у скрутному життєвому становищі та намітили шляхи допомоги. Створено волонтерський загін “Добротворець»  і у ЗОШ I-II ступенів №17 м.Мирнограду.

Привітання жінок з 8 березня

2 березня 2018 року активісти ДЮО «Лідер» НВК № 7( м.Добропілля) провели благодійний ярмарок-розпродаж «Я дар від серця принесу», участь у якому взяли діти, батьки, вчителі. Зібрані кошти передані на лікування Верещагіній Валентині Вікторівні, координатору Добропільської міської дитячо-юнацької організації «Мрія».  НВК №1 м.Добропілля організував акцію для людей похилого віку «З любов’ю і турботою».

Годівнички для птахів

Велике коло доброчинних справ визначили у Покровському районі: акції «Вони  чекають на турботу» (виготовлення  та установлення годівничок для птахів), «Допомога безпритульним тваринам» (зібрано 1500 гривень і передано Громадській організації  «Покровське  товариство захисту тварин» для придбання продуктів та  медикаментів для тварин), «Чиста дорога до школи» (прийняли участь всі  школи району, під час якої учні, вчителі та мешканці сіл розчищали снігові замети на шляху до шкіл  та дитсадків).

акція доброчинності «Чинити справи милосердя» (2)

Активно  долучився до справ доброчинності Краматорськ: акція «Щаслива лапа» (збір корму, іграшок, ліків, посуду для тварин, що знаходяться на піклуванні у БФ «Друг»), акція «Діти Сходу – дітям Заходу» (подарунки до Великодня дітям Ковельської школи-інтернату), акції «Пластикові корки на протези воїнам АТО», «Добро жменями» (збір пластикових кришечок на виготовлення протезів для учасників АТО, які стали інвалідами).

Акція Твори справи милосердя

Заслуговують на увагу проект «Низький уклін захисникам України» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м.Мирнограда, акція «Подаруй бібліотеці книгу» Дружківської ЗОШ №12, благочинні дії Новодонецької ЗОШ №17, Новгородської спеціалізованої школи-інтернату №38, учнівського самоврядування Мирноградської ЗОШ №17, НВК №10 м.Дружківки, Вугледарського НВК «Мрія», Краматорського центру позашкільної роботи, Білозерської ЗЗСО №16, Новогродівського навчального закладу середньої освіти №9.

Кажуть, що людині від природи властиво творити добро. Пам’ятаймо про це і прагнімо, щоб наша доброта була справжньою, щирою, такою, що робить людину.

Акція «Творити справи милосердя» продовжується! Приєднуйтесь!