![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-8-1024x768.jpg)
Хелловін, або «Вечір усіх святих» святкується в ніч на 1 листопада. Це свято має давнє кельтське коріння, його символом виступає ліхтар з гарбуза, так званий Ліхтар Джека. Традиційно діти одягаються в карнавальні костюми і лякають дорослих, які відкуповуються від маленьких примар цукерками та різноманітними ласощами, щоб задобрити духів і налагодити з ними контакт.
Хелловін – улюблене свято вихованців «Зразкового художнього колективу» хореографічної студії «Фо степ» (керівники Хіміон Т.П., Киркач А.В., Ганзер Н.О.). Діти із задоволенням вбираються в костюми містичних істот – Мумій, монстра Франкенштейна, відьом, злих духів і персонажів фільмів жахів. Керівники студії готують для вихованців низку розваг. Цьогоріч діти брали участь в естафетах, надували повітряні кульки на швидкість, а потім їх розфарбовували, створювали веселі малюнки. Танцювальна зала наповнилася яскравими емоціями та позитивом. Захід закінчився хореографічними батлами.
![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-1.jpg)
![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-2.jpg)
![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-3.jpg)
![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-4.jpg)
![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-6.jpg)
![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-7-1024x768.jpg)
![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-8-1024x768.jpg)
![HALLOWEEN](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/11/HALLOWEEN-9-1024x768.jpg)