![Готуємося до конкурсів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Gotuiemosya-do-konkursiv-4-1024x768.jpg)
Вихованці гуртків «Народна іграшка-оберіг» (керівник Ятченко В. М.) Волкова Дарина та «Саммодєлькін» (керівник Носов Є. В.) Гиренко Анна, які працюють на базі СЗОШ-І № 40 селища Парасковіївка Бахмутського району, готувалися до обласних етапів конкурсів – виставок «Охорона праці очима дітей – 2021» та «Сурми звитяги».
Юні художники натхненно поринули у творчий процес та втілили свої ідеї на папері. Проявивши фантазію та майстерність, вони створили цікаві експозиції малюнків.
![Готуємося до конкурсів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Gotuiemosya-do-konkursiv-5-768x1024.jpg)
![Готуємося до конкурсів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Gotuiemosya-do-konkursiv-6-768x1024.jpg)
![Готуємося до конкурсів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Gotuiemosya-do-konkursiv-4-1024x768.jpg)
![Готуємося до конкурсів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Gotuiemosya-do-konkursiv-3-768x1024.jpg)
![Готуємося до конкурсів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Gotuiemosya-do-konkursiv-2-442x1024.jpg)
![Готуємося до конкурсів](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/02/Gotuiemosya-do-konkursiv-1.jpg)