Години пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні у гуртках гуманітарно-науково-технічного відділу

20 лютого в Україні відзначається пам’ятна дата – День Героїв Небесної Сотні, яку продиктувала сама історія, яку українці вибороли патріотизмом, мужністю прагненням до свободи, прагненням жити гідно на своїй землі.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які стали прикладом чіткої громадянської позиції та готовності її виборювати, керівники гуртків «Європейський клуб» Людмила Скорописова та «Компас» Марина Чигирина провели до цієї дати дистанційні тематичні заходи: годину пам’яті «Хвала і честь сміливим, що стали за правду ризикуючи власним життям», виховну годину «Герої не вмирають… Просто йдуть».

Спираючись на фотофакти, які були представлені в презентації, керівники гуртків наголосили, що сучасна молодь не в праві забути ті морозні дні 2013-2014 років. Коли від напруги закипала в жилах кров, в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці – Герої Небесної Сотні, здійснивши особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України та назавжди змінив самих українців, підняв наш національний і патріотичний дух, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.