Гала-концерт “Повір у себе!”

Гала-концерт "Повір у себе" 2018

10 грудня 2018 року у м. Слов’янськ відбувся гала-концерт та урочисте нагородження переможців обласного конкурсу-огляду художньої творчості дітей з інвалідністю «Повір у себе!». Гості урочистого заходу поринули у надзвичайний світ талановитих і обдарованих дітей з особливими потребами, які представили свої найкращі інструментальні, вокальні та хореографічні номери. Переможці обласного конкурсу-огляду отримали цінні подарунки та грамоти від Департаменту освіти і науки Донецької обласноїдержавної адміністрації. Яскраві емоції та посмішки, запальна фінальна пісня від юних вихованців та святковий феєрверк стали гідним завершенням свята. Дякуємо усім дітям та їх керівникам за кропітку працю, за віру у себе та свій талант! Бажаємо переможцям та учасникам натхнення, наснаги та творчогозростання!

Гала-концерт "Повір у себе" 2018

Яскраві емоції та посмішки, запальна фінальна пісня від юних вихованців та святковий феєрверк стали гідним завершенням свята.

Гала-концерт "Повір у себе" 2018

Дякуємо усім дітям та їх керівникам за кропітку працю, за віру у себе та свій талант! Бажаємо переможцям та учасникам натхнення, наснаги та творчого зростання!