Енергозбереження – це важливо!

Провідний спеціаліст з енергозбереження Корчма О.В.

З метою ознайомлення і залучення вихованців до розв’язання проблем енергозбереження, як однієї з передумов стійкого екологічно-безпечного розвитку та виховання економічного і екологічного мислення, почуття патріотизму, відповідальності за те, що відбувається довкола, в гуртку «Стань творцем свого життя» (керівник гуртка Скорописова Людмила Іванівна) Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості до Міжнародного дня енергозбереження відбувся виховний захід «Енергозбереження –це важливо».

Скорописова Людмила Іванівна

Завітав до цього заходу провідний спеціаліст з енергозбереження управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янськоїміської ради Корчма О.В.,який наголосив на необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, розповів про програми енергозбереження, які запроваджуються у нашому місті.

Провідний спеціаліст з енергозбереження Корчма О.В.
виховний захід «Енергозбереження –це важливо»

Вихованці гуртка працювали над листівкою «Поради для дорослих щодо раціонального використання енергії в побуті». А результати анкетування «Енергозбереження вдома» дали змогу зрозуміти, що кожен із нас може зробити свій побут комфортнішим та підвищити рівень життя, якщо спробує бути енергоощадним.

Вихованці гуртка «Стань творцем свого життя»