![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-3.jpg)
20 лютого 2020 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбувся очний тур ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості». Учасники конкурсу поділилися педагогічним досвідом та проілюстрували розробки занять.
У номінації «Керівник гуртка – 2020» Петренко Геннадій Миколайович гідно представив Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості.
Рішенням журі конкурсу у номінації «Керівник гуртка – 2020» Петренко Г. М. посів почесне ІІ місце.
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-8.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-11.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-12.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-10.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-9.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-6.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-5.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-4.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-3.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-2.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-1.jpg)
![«Джерело творчості»](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/Dzherelo-tvorchosti-7.jpg)