«Донецькій області сьогодні виповнилося 92 роки»

2 липня 2024 року виповнюється 92 роки від дня створення Донецької області. У цей день рівно 92 роки тому Донеччина офіційно отримала свій сьогоднішній статус — статус області.

Наша прекрасна і багата Донеччина – українська скарбниця корисних копалин, де сконцентрована більша частина промисловості країни. Проте наш регіон дає Україні не тільки вугілля та метал. Донеччина – мальовничий, неповторний і чарівний край. Красиві міста, просторі степи і безкрайні луги, безцінні скарби рослинного і тваринного світу, талановиті й мудрі люди – така вона, найрідніша Донеччина!

З 2014 року в Донецькій області почалися жахи. Частина територій були окуповані росією. І зараз, у 2024 році Донеччина бореться за право на своє вільне існування у складі рідної України.

Вічна пам’ять та слава воїнам, які віддали життя за свободу нашої Донеччини. Сили, наснаги та витримки тим, хто і сьогодні боронить наші кордони!

Бажаємо кожній родині миру та злагоди, здоров’я та добробуту, невичерпних життєвих сил в єдиній країні під чистим мирним небом!

Віримо у нашу перемогу!

Донеччина сильна, вона вистоїть!