Донеччина святкує 100-річчя позашкілля

Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною всерці!», присвячений 100-річчю позашкільної освіти в Україні (м.Маріуполь)

15 та 20 листопада 2018 року у містах Добропілля і Маріуполь  відбувся гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною всерці!», присвячений 100-річчю позашкільної освіти в Україні.

Гала-концерт З Україною в серці(Добропілля)

Урочисто та креативно оформлені приміщення, фотозони,  музика, щирі посмішки, дружні привітання –все створювало надзвичайну атмосферу свята. Інакше не могло й бути, адже насвято зібралися  талановиті педагоги та закладів позашкільноїосвіти – професії, яка  поєднує в собімудрість і молодість душі, творчість і величезну енергію, доброту і вимогливість,ті, яким під силу віднайти ту Божу іскру, яку має кожна дитина,розвинути її та вдосконалити. Кращі з кращих нагороджені почесними подяками таграмотами департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, які вручила  заступник директора департаменту ОленаПетрівна Макаренко.

00 років позашкілля в Україні (Доброілля) - нагородження

Доказом любові, шанування до неньки України були насичені номери гала-концерту у виконанні сузір’я юних талантів Донеччини. Переможців обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» урочисто нагородила та вручила подарунки начальник відділу національного виховання та європейської інтеграції  департаменту освіти і науки Олена Анатоліївна Василенко.

Гала-концерт З Україною в серці(Добропілля)

Шалена енергетика та позитив фінальної пісні вихованців, педагогів,керівників Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості сталигідним та драйвовим завершенням свята позашкілля, стверженям того, що упозашкілля Донеччини є майбутнє!

100 років позашкілля в Україні (Маріуполь)