Добру відкриваються серця

Милосердя

Доброчинність є найвищим проявом духовності людини. Закладені з дитячих років добро, чесність, людяність, милосердя, відповідальність за свою громаду залишаються з людиною на все життя.

Акція Милосердя

Кожен четвертий учень області особисто залучився до акції «Творити справи милосердя». Акція  згуртувала  навко­ло добрих справ.Акція Милосердя

Згідно звітів квітень був насичений гуманними, безкорисними справами, дав поштовх конструктивним дитячим і молодіжним ініціативам. Покровський районний будинок дитячої творчості ініціював акцію «Адресна допомога» для сімей, як мають статус переселенців. На допомогу цій категорія населення спрямована і акція «Біда чужою не буває» Добропільської ЗОШ №9. Вугледарський НВК «Мрія» надав конкретну допомогу родинам, що потрапили у складні життєві обставини. Школярі Ясинуватського району провели рейд «Кому потрібна наша допомога?» і акцію «Допомога самотнім людям похилого віку».

Акція Милосердя

Учні Портовської школи Мангушського району оновили місцеву автобусну зупинку. Рій «Азовськи козаки» Урзуфської загальноосвітньої школи долучилась до екологічної програми роздільного збирання сміття для подальшої його утилізації. Мирноградський волонтерський загін «Добротворець» втілював у життя проект «Пам’ятай тих, кому потрібна допомога». До екологічних акцій долучились Новгородська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №38. Допомогу безхатнім тваринкам надавали учні Новоєлизаветівського УВК.

Акція Милосердя

У Маріупольському міському ліцеї було проведено щорічну сімейну благодійну акцію «Допоможи бійцю». Вже четвертий рік поспіль ліцеїсти, їхні батьки та вчителі збирають військовим предмети першої необхідності. Зібрано предмети першої необхідності на суму більше ніж 38 тисяч гривень.

Акція Милосердя

Ярмарки доброчинності пройшли майже у всіх школах області. Глибин­ним смислом наповнені  соці­альні проекти «Я дар від серця принесу», «Людям на добро», «По­даруй дитині радість», «Людина починається з добра», «Добру від­криваються серця», «Вони чека­ють на турботу» тощо. Головний підсумок – небайдужість, плідна співпраця, власна відповідальність за свої вчинки.

Акція Милосердя

Бла­годійна діяльність згуртовула дітей та молодь навколо добрих справ і показала,що вони стають справжніми гос­подарями рідної землі. Акція завершилась. Але добро немає кордонів і часу. Даримо ж добро! І воно поверниться до нас сторицею.

Акція Милосердя