Доброволець – хто він?

Доброволець

Українські добровольці — це вже світова легенда. Адже це десятки тисяч чоловіків і жінок, які пішли захищати Україну від ворогів.

Керівником гуртків «Рідний край» та «Юні правознавці» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості Бурлачкою М.С., з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, було проведено захід до Дня українського добровольця «Доброволець – хто він?».

Захід присвячено героям-захисникам, чия мужність, відданість Україні та військовій присязі навічно закарбовані в пам’яті українського народу.

Учасники заходу мали змогу взяти активну участь у вікторині з цікавими ребусами, диспуті з національно-визвольного руху, де звернули увагу на основні історичні постаті, починаючи від започаткування козацтва по теперішній час.

Дякуємо кожному та кожній, хто сьогодні боронить Україну і наше право на свободу! Ми шануємо вас і пишаємося вами! Мирного вам неба та знищеного ворога!

Доброволець
Доброволець
Доброволець