![До Дня працівника освіти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/Do-Dnya-pracivnika-osviti-6-1024x576.jpg)
На початку жовтня у відділі образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткової творчості Донецького ОПДЮТ на заняттях діти виготовляли сувеніри, вітальні листівки до Дня працівника освіти, щоб привітати своїх педагогів зі святом. У гуртку «Барвінок» (керівник Лінник Л.Б. ) виготовляли листівки для своїх вихователів та вчителів «Серце вдячності», у гуртку «Саммоделькін» (керівник Носов Є.В.) – сувенір з паперу «Кленовий листочок», у гуртку «Народна творчість» (керівник Невзорова І.В.) – листівку з паперу «Осінній букет з листя» та їжачка з кольорового паперу і картону «Квіти в подарунок». Свої поробки діти подарували у святковий день своїм педагогам зі словами вдячності за їх працю.
![До Дня працівника освіти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/Do-Dnya-pracivnika-osviti-5-1024x576.jpg)
![До Дня працівника освіти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/Do-Dnya-pracivnika-osviti-1.jpg)
![До Дня працівника освіти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/Do-Dnya-pracivnika-osviti-2-768x1024.jpg)
![До Дня працівника освіти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/Do-Dnya-pracivnika-osviti-3-768x1024.jpg)
![До Дня працівника освіти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/Do-Dnya-pracivnika-osviti-6-1024x576.jpg)
![До Дня працівника освіти](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/Do-Dnya-pracivnika-osviti-4-1024x576.jpg)