До Дня гідності та свободи

До Дня гідності та свободи

20.11.2019 року на базі Слов’янської ЗОШ № 11 було проведено семінар для заступників директорів навчально-виховних закладів «Шляхи реалізації концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді в сучасних умовах».

Керівник гуртка «Моя громадянська позиція» Пилипенко Олена Сергіївна брала участь в обговоренні питань з теми «Пізнавальний діалог у середовищі комунікативної взаємодії». В ході семінару з метою створення діалогу з питань «Свобода для… Свобода від…» було створено динамічні групи в складі вчителів, батьків та учнів, що разом шукали відповіді на питання: «Як забезпечити свободу особистості у демократичному суспільстві?», «Хто і як обмежує свободу учнів – вчителі, батьки, суспільство?», «Чим обмежується свобода батьків?», «Чи має межі свобода вчителів?». Під час дискусії панувала приємна атмосфера, обмін думками був конструктивним та корисним для всіх. Ось де педагогіка партнерства в дії!

Учасники семінару ознайомились з технологією проведення «Сократівського діалогу» (виявлення полярних поглядів на певне явище й пошук способів їх аргументованого пояснення). Цей досвід обов’язково буде сприяти поліпшенню роботи закладів освіти з питань організації та проведення пізнавального діалогу.

До Дня гідності та свободи
До Дня гідності та свободи
До Дня гідності та свободи
До Дня гідності та свободи