![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/07/RADIST-EMBLEMA-1024x796.jpg)
За ініціативи Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості відбувся проєкт «OnlineHub ОПДЮТ», до якого долучилися вихованці відділу “Школа раннього гармонійного розвитку дитини “Радість” та усі бажаючі діти у віці 4-5 років.
Малята кожного дня мали змогу розвивати свої творчі здібності, пізнавати нове на онлайн зустрічах з педагогами або завдяки пізнавальним відео. Зустрічі були наповнені новими цікавинками-відкриттями світу природи, мрій та фантазій, дружби та добра, здоров’я, правознавства.
Переглянути світлини можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом
#ДивоСвіт_малюків
#OnlineHub_ОПДЮТ
#Робищоможешзтимщомаєштамдетиєзарадиспільноїперемоги
#Україна_понадусе