Дитячий волонтерський рух «Рука в руці»

«Кращий спосіб почати робити – перестати говорити і почати робити».

 Уолт Дісней

Сильні – коли разом! Вільні – коли небайдужі! Переможні ­– коли кожен докладає руку до спільної Перемоги! Напередодні важливого державного свята – Дня Соборності України, Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості, за ініціативою Відділу художньої творчості ОПДЮТ, оголошує відкриття тривалого (безстрокового) дитячого волонтерського руху «Рука в руці».

Немає маленьких справ! Великий океан наповнюють непомітні краплинки! Вітальні листівки напередодні свят, смаколики для військових; теплі речі для людей, що опинились у важкому становищі; зроблені власноруч янголятка–обереги для захисників України; окопні свічки, в’язані шкарпетки та маскувальні сітки – це ті самі краплини, які наповнюють Україну Силою, Вірю та прагненням до Перемоги.

Запрошуємо найактивніших, небайдужих та ініціативних маленьких волонтерів долучитись до дитячого волонтерського руху «Рука в руці». Для цього треба розмістити світлину волонтерської справи за хештегом: #дитячийволонтерськийрух #рукавруці

Це допоможе зрозуміти кожному, скільки добрих та великих справ відбувається щодня через маленькі кроки. А комусь надасть віри у свої сили і допоможе надихнутись на добрі справи.

І нехай світ замайорить добром! Заради спільної перемоги!