![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages.jpg)
День захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Особливого значення набуло це свято під час війни. В Україні вже другий рік поспіль Міжнародний день захисту дітей відзначається в умовах дії воєнного стану.
Напередодні святкування Дня захисту дітей Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласну фотогалерею малюнків «Світ щасливого дитинства», до якої долучилося понад ¬¬500 учнів закладів освіти Донеччини.
Щиро вітаємо малечу зі святом! Бажаємо кожній дитині тепла і любові, ласкавого та доброго слова, ніжних і турботливих обіймів, щоб вони відчували свою важливість і необхідність у цьому світі! Нехай дітям завжди світить сонце яскраво, життя дарує приємні подарунки, а вночі на чистому мирному небі будуть для них сяяти мільйони яскравих зірок!
Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегами: #світдитинства2023 #дітиДонеччини
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-20.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-19.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-18.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-17.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-16.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-15.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-14.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-13.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-12.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-11.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-10.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-9.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-8.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-7.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-6.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-5.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-4.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-3.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/MyCollages-1.jpg)