День відкритих дверей в гуртках «Радості»

День відкритих дверей "Радсть"

Впродовж вересня-жовтня 2017 р. керівники гуртків Школи раннього гармонійного розвитку дитини «Радість» на базі дитячих навчальних закладів проводили Дні відкритих дверей для батьків та вихованців. Педагоги розповідали батькам про мету та завдання гурткової роботи, про види занять, які  проходять в формі мандрівок, казкового дійства, змагань, рольових ігор тощо. Навчання дітей іноземної мови змалку-необхідний крок у формуванні покоління українців , яке гідно подаватиме себе у світі. Керівники гуртка «Казкова англійська» Андріян Д.Х., Тарасенко К.Є, Бакай М.П., Бєляков М.О. презентували заняття гуртків для батьків.

Бакай М.П.

Андріян Д.Х.

Керівники гуртків оздоровчого напряму Микитишина А.С., Шевченко А.О., Фролова О.О., Калініченко В.В., Ратинська І.В. наголосили, що основним завданням гурткової роботи є зміцнення та збереження здоров’я вихованців.

Керівники гуртків з образотворчого мистецтва Ушаткіна О.Ю., Петренко В.В. сприяють розвитку образного мислення в вихованців, їх творчої уяви, фантазії, спонукають до праці, та навчають бачити красу, виховують естетичні смаки.

2-б

Мовленнєвий розвиток дитини-один із основних чинників становлення особистості в дошкільному віці. Одним із головних завдань гуртка «Словничок» є формування мовленнєвих компетентностей та збагачення словникового запасу вихованців. Всі заняття педагогів Гриненко О.М., Росади М.О., Бойко М.О. проходять в ігровій формі.

Всі заняття вихованців для батьків проходили в теплій та доброзичливій атмосфері. Такі зустрічі стимулюють активність вихованців та залучають батьків до навчально-виховного процесу.