«14 травня — День матері»

Мама — найголовніша людина в житті кожного. Наші матусі дарують нам життя, а потім стають зразком для наслідування. Найтепліші спогади дитинства неможливі без матері — вони завжди оберігають від неприємностей. До них ми звертаємось тоді, коли потребуємо справді мудрої й доброї поради. Для кожного з нас матуся — найкрасивіша, найдобріша і найрозумніша в світі людина.

Мати в нашій країні з давніх-давен вважалася справжньою берегинею домашнього вогнища. Образ матері, рідної неньки згадують у молитвах, оспівують в піснях. В найтяжчі часи, коли здається, що весь світ став ворожим, тільки материнська любов залишається безумовною й незмінною. День матері в Україні відзначають щорічно в другу неділю травня.

Це одне з найзворушливіших свят. Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено обласну онлайн-фотовиставку «Мама — янгол на землі», до якої долучилося біля 1500 учнів закладів освіти Донеччини.

У цей святковий день, дорогі мами, прийміть слова вдячності, любові і поваги. Щиро бажаємо здоров’я, щастя, надійної підтримки, затишного домашнього вогнища, родинного благополуччя та насолоджуватися життям під мирним українським небом!

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом:

#мамаянгол2023 #ДОПДЮТ