Дебати до перемоги

Демократичні перетворення в Україні неможливі без залучення до обговорення політичних процесів широких кіл громадськості, особливо молоді. Тому велика увага сьогодні приділяється інтелектуальному розвитку української молоді та політичній просвіті через гру «Дебати».

Український Державний Центр Позашкільної Освіти запропонував лідерам учнівських самоврядувань долучитися до пілотного проєкту «Дебати до перемоги «Що потрібно знати про конституційний захист?» до Дня Конституції України.

21 червня в онлайн-режимі відбувся вебінар за правилами проведення дебатів, спікер – Сергій Кришталь, голова Odessa Debate Union. Після змістовної лекції розпочалася перша гра. Дебатантами від Донеччини виступили голова обласної ради лідерів учнівського самоврядування Валерій Скорописов і його заступниця Аліна Андреєва. Кожен із учасників повинен був довести суддям, що його аргументи переконливіші, ніж в опонентів. В онлайн-кімнатах для обговорення панувала гаряча емоційна дискусія. Наприкінці зустрічі судді дали оцінку кожному учаснику та оголосили переможця, а також зазначили, що дебатний рух – це невід’ємна частина учнівського самоврядування та громадянської освіти.