![COACHING STUDIO](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/COACHING-STUDIO-2-1024x576.jpg)
5 березня у м. Слов’янську відбулося засідання круглого столу з теми «Загальна середня та позашкільна освіта в умовах модернізації освітньої системи і процесів децентралізації» для керівників гуртків ЗЗСО та ЗПО. Метою тренінгу був обмін досвідом роботи за різними напрямами, думками з приводу удосконалення гурткової роботи.
Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості презентувала Приймак В.А. з темою «Використання інноваційних технологій у мовленнєвій роботі з дошкільниками».
![COACHING STUDIO](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/COACHING-STUDIO-1-1024x576.jpg)
![COACHING STUDIO](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/03/COACHING-STUDIO-2-1024x576.jpg)