![Чарівна квітка побажань](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHarivna-kvitka-pobazhan-6.jpg)
Ніхто так не вірить у дива, як вихованці гуртка «Чарівні фарби». На занятті малята з керівником гуртка Ушаткіною О.Ю. поринули в казковий чарівний світ мрій та побажань. Діти відтворювали свої мрії на « чарівній квітці» з вірою у диво. Кожна дитина мала можливість проявити свої таланти, фантазії та вміння.
Малятам неймовірно сподобалось малювати свою «квітку бажання». Вони отримали багато позитивних емоцій.
![Чарівна квітка побажань](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHarivna-kvitka-pobazhan-2.jpg)
![Чарівна квітка побажань](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHarivna-kvitka-pobazhan-3.jpg)
![Чарівна квітка побажань](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHarivna-kvitka-pobazhan-4.jpg)
![Чарівна квітка побажань](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHarivna-kvitka-pobazhan-5.jpg)
![Чарівна квітка побажань](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHarivna-kvitka-pobazhan-1.jpg)
![Чарівна квітка побажань](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHarivna-kvitka-pobazhan-6.jpg)
![Чарівна квітка побажань](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/02/CHarivna-kvitka-pobazhan-768x1024.jpg)