![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-25_09-20-19-227-1024x768.jpg)
Згадайте нас – бо ми колись жили.
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно.
27 листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів.
Вихованці гуртків відділу художньої творчості ОПДЮТ вшанували пам’ять невинних жертв голодоморів, поглибили знання про трагічні події 1921-1923, 1932-1933, 1946-1948 років, переглянули відеоролик «Дзвони скорботи», у якому відтворено сумні кадри з життя українського села та його занепаду із наростанням темпів геноциду українців.
Пам’ятаємо минуле заради майбутнього!
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/MyCollages-10.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/Skrinshot-2021-11-26-12.17.50-1024x576.png)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/izobrazhenie_viber_2021-11-25_09-20-19-700-1024x768.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2021/11/Skrinshot-2021-11-26-12.26.46-1024x576.png)