![Біль серця всієї України!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Bil-sercya-vsiiei-Ukraini-2-1024x710.jpg)
26 листопада у Центрі соціальної і психологічної реабілітації дітей (м. Слов’янськ) керівником гуртка Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості «Першоцвіт» Преображенською Ольгою, з метою виховання патріотів України, здатності кожної дитини Донеччини на скорботу і пам’ять про мільйони загублених українських життів, було проведено майстер-клас «Голодомор 1932-1933 років – біль серця всієї України!», в якому взяли участь маленькі та дорослі вихованці.
Вінок пам’яті невинно убієнних у роки голодомору дитячі руки прикрасили червоними маками та колоссям пшениці, виготовленими власноруч з гофрованого паперу. Як символ життя і смерті, трагедії і порятунку, замовчування і відродження пам’яті.
Створення цього вінку покликане нагадати кожному громадянину України про мільйони українських селян, жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору.
![Біль серця всієї України!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Bil-sercya-vsiiei-Ukraini-4-1024x768.jpg)
![Біль серця всієї України!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Bil-sercya-vsiiei-Ukraini-3-1024x768.jpg)
![Біль серця всієї України!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Bil-sercya-vsiiei-Ukraini-2-1024x710.jpg)
![Біль серця всієї України!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Bil-sercya-vsiiei-Ukraini-2-1024x710.jpg)
![Біль серця всієї України!](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2020/12/Bil-sercya-vsiiei-Ukraini-1-1024x768.jpg)