«Байки Харківські від лідерів учнівських самоврядувань Донеччини» | Рада старшокласників Гродівської територіальної громади

3 грудня 2022 року виповнилося 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди – видатного українського філософа, педагога, поета. Він мав значний вплив на сучасників і подальші покоління своїми байками, піснями, філософськими творами та способом життя.

Великий філософ високо цінив жанр байки, вважаючи, що вона у «смішній своїй шкарлупі» містить зерно істини. Головний зміст байок полягає в проповіді етичних істин, осуді моральних аномалій, викритті негативних явищ у соціальному житті епохи.

Обласна рада лідерів учнівського самоврядування разом з  лідерською молоддю Бахмуту, Добропілля, Краматорська, Селідового, Слов’янська, Іллінівської та Гродівської селищних громад поринули у світ глибокої мудрості та сили Григорія Сковороди та виявили бажання заохотити якомога більше учнівської спільноти до глибшого пізнання ідей ключової постаті української духовної спадщини.

Тож будьмо гідними нащадками видатного українця! Пам’ятаймо, що мудрість досягається у постійній праці над собою.

Рада старшокласників Гродівської територіальної громади: