«Адреса дитинства – Гра»

Адреса дитинства - Гра!

Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою формування та розвитку ігрової культури у дітей, використання гри для організації змістовного дозвілля у заочному форматі було проведено обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства – Гра».

Адреса дитинства - Гра!

У фестивалі взяли участь 23 вихованця закладів позашкільної освіти з Бахмута, Краматорська, Добропілля, Маріуполя (Лівобережний р-н), Мирнограду, Волноваського р-ну, Олександрівської селищної ради, КЗ «Донецький Палац молоді «Юність».

Адреса дитинства - Гра!

За результатами обласного етапу у номінації «Конкурс сценаріїв» ІІ місце посіла Шавиріна Софія, вихованка Новоолександрівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Переможцями у номінації «Грай-трек» стали колектив ігротехніків «Modern Game» Центру дитячої та юнацької творчості Добропільської міської ради (І місце) та театральний колектив «Всезнайка» КЗ «Донецький Палац молоді «Юність» (ІІІ місце). Лауреатами ІІ ступеня у номінації «Моя країна» стали вихованці гуртка «Рада старшокласників» Центру позашкільної роботи Краматорської міської ради.

Вітаємо з перемогою!