«А в Україну вже летить весна!»

Дякуючи очільнику Слов’янської військово-цивільної адміністрації Ляху Вадиму Михайловичу та директорці Реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю Слов’янської військово-цивільної адміністрації Дорофеєвій Аллі Геннадіївні 29 березня в місті Слов’янськ відбулося неймовірне свято для дітей Донеччини Active time «А в Україну вже летить весна!», ініційоване Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості.

Весна! Така чарівна та довгоочікувана. З теплими променями сонця, дзвінким співом птахів та ароматом перших весняних квітів. Такою зустріли її вихованці, батьки, педагоги та гості заходу.

На базі Центру реабілітації дітей з інвалідністю юні учасники майстер-класу в затишній атмосфері створювали чарівне дерево та квітку бажань, під керівництвом талановитого педагога Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості Ольги Іванівни Преображенської. 

Весняні канікули – це час для захопливих пригод і активного відпочинку. Дорослі й малеча, разом з керівником хореографічного гуртка «Dancy Child» Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості Ганною Шандурою-Шаніною, поринули в світ казкового танцювального мистецтва. Спочатку трохи розім’ялися під популярні українські треки, відвідали весняну вечірку з бадьорою Макареною, а на завершення влаштували справжній флешмоб «Україно, в серці ти одна!», прикрасою якого стали яскраві кольорові кульки – символ радості та щастя, безмежної любові до Батьківщини.

Active time «А в Україну вже летить весна!» в режимі offline стало символом дитячих посмішок та надії кожного дорослого на щасливе дитинство маленьких українців.

Безмежно вдячні ЗСУ, пишаємося нашими захисниками і захисницями, завдяки яким мали змогу разом з дітьми, батьками та педагогами зустріти  весну. Переконані: вона точно стане для нас переможною!