![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-7.jpg)
03 грудня 2019 року Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості, з метою популяризації кращих зразків народної та сучасної української пісні, духовного та естетичного розвитку молодого покоління, показу творчих досягнень молодих виконавців, подальшого розвитку їх творчих здібностей було проведено гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!».
![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-1.jpg)
![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-2.jpg)
145 вихованців закладів позашкільної освіти Донецької області були урочисто нагороджені начальником відділу національного виховання та європейської інтеграції департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Оленою Анатоліївною Василенко почесними грамотами та цінними подарунками.
![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-3.jpg)
![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-4.jpg)
![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-5.jpg)
Вітаємо переможців! Перед вами стоїть велике завдання – примножити славу України, зробити нашу державу квітучою, могутньою, прославленою на весь світ вашими талантами!!!
![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-6.jpg)
![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-8.jpg)
![Гала-концерт обласного відкритого фестивалю української пісні «З Україною в серці!» 2019](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2019/12/Gala-koncert-oblasnogo-vidkritogo-festivalyu-ukrainskoi-pisni-Z-Ukrainoyu-v-serci-2019-7.jpg)