![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1.jpg)
З 14 по 20 лютого за ініціативою Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, з метою популяризації ідеї єдності нашої країни, згуртування українців, було проведено обласну акцію «Долоньки миру».
Більше 1000 вихованців з Авдіївської, Волноваської, Гродівської, Добропільської, Дружківської, Лиманської, Мангушської, Мирноградської, Нікольської, Покровської, Селидівської, Сіверської, Слов’янської, Соледарської, Старомлинівської, Олександрівської, Часовоярської, Курахівської, Краматорської територіальних громад виготовили синьо-жовті долоньки з паперу, які розмістили в аудиторіях, коридорах, фоє, на дверях і вікнах будівель закладів.
Широко висвітлено акцію у соціальних мережах, на сторінці «Позашкілля Донеччини» у «Facebook» з хештегом #Долонькимиру
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-768x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-1024x1024.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9.jpg)
![](https://donopdut.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10.jpg)