«8 травня – День пам’яті та примирення»

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі в Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Цей день присвячений пам’яті тих мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Донецьким обласним палацом дитячої та юнацької творчості проведено онлайн-марафон «В пам’яті назавжди”, до якого долучилося понад 600 учнів закладів освіти Донеччини.

Переглянути роботи можна на сторінці «Позашкілля Донеччини» у соціальній мережі «Facebook» за хештегом: #памятьназавжди2023#ДОПДЮТ

Друга світова війна не оминула жодної української родини. Пам’ятаймо й шануймо усіх, кого торкнулася ця жахлива сторінка нелюдської історії!